utorok 5. marca 2013

Na čekačce - MAREC
Toto mesačné meme má na svedomí Fierush.
Cieľom je zostaviť zoznam kníh, ktoré máte k dispozícii na prečítanie, ale ešte ste sa k nim nedostali a chcete si ich v danom mesiaci prečítať.
A tiež očíslovať knihy podľa toho, v akom poradí si ich plánujete prečítať.


Toto meme sa mi okamžite zapáčilo, pretože mám doma fúru kníh, na ktoré teraz nemám čas a preto by mi bodol zoznam, podľa ktorého by som sa aspoň trochu riadila. Tento mesiac budem mať času dostatok, takže fakt dúfam, že konečne prečítam (okrem iného) tie bichle, čo sa mi doma váľajú a smutne na mňa kukajú!


V mesiaci marec si chcem prečítať:


1. Sedem kráľovstiev #3: Iskrivá
- Táto kniha na mňa kuká zo všetkých najsmutnejšie. Čakala som na ňu vyše roka a teraz nemám nikdy čas na týchto 600 strán. Takže už tento mesiac sa k nej určite dostanem!

2. 50 odtieňov sivej
- Už konečne si na to chcem urobiť názor!

3. Anna krví oděná
- Duchovia 1! - vybratá v meme Měsíční párování 8)

4. Črepiny duší
- Duchovia 2! - vybratá v meme Pikaču vyberá... 8)


- obe knihy mám už rozčítané...

5. Hobit
- Z knižnice, už som zvedavá na štýl Tolkiena.

6. Keď preskočí iskra
- Z knižnice, Meg Cabot sa mi vždy príjemne číta 8)

Čo by ste mi radili prečítať si ako prvé? 
Čítali ste niečo z môjho zoznamu? 8)


E_V_E

14 komentárov:

 1. Rozhodne si prečítaj Keď preskočí iskra. A skús aj Päťdesiat odtieňov sivej, keď už pre nič iné, tak aby si si utvorila vlastný názor na Anastasiu a Christiana a ich zvláštny (pre niektorých úchylný) vzťah :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 8) Dočítam duchov a chcem ísť na Meg Cabotovú 8)
   50 shades si určite chcem prečítať, ale vždy sa potom uvedomím, že radšej niečo iné 8D

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. Črepiny duší je zatiaľ celkom fajnové, ale ešte ma ničím tak moc neprekvapilo.

   Odstrániť
 3. Šáhla bych po Hobitovi, sama jsem ho strašně dlouho odkládala a pak byla nadšená.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som čítala z tvojho zoznamu 2 knihy: 50 odtieňov sivej a Keď preskočí iskra. Obidve odporúčam, Meg máš ako vidím rada tak ako aj ja. A na tvoju recenziu na knihu 50 odtieňov sivej sa budem tešiť, treba si nato spraviť svoj názor :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jsem vážně zvědavá, co řekneš na Fifty Shades :D A rozhodně doporučuji Annu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Četla jsem Annu a bylo to skvělé. A někdy bych chtěla skusit Střípky duší :D

  PS: S těmi komentářemi - já bych ráda jen nevím jak :/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Hm, matka mi v živote nedovolí kúpiť 50 odtieňov, tak som sakra veľmi zvedavá, čo mi na to povieš ty (pretože u Darcov si bola presná a ja to tu teraz hlcem:D).
  Iskrivá vyzerá skvelo ako obyčajne.
  Črepiny duší sú o duchoch!? o.O
  Hí!
  Anna. :D
  Ja a Tolkien = nemáme sa radi. Pán prsteňov ma takmer zničil. Niečo sa mienilo diať na posledných 2 stránkach. Inak furt len chodili v kruhu...Hobbit by mohol byť o inom, veľmi tomu neverím.
  Od Cabotovej som čítala iba...3 diely Mediátora? To bolo veľmi dávno. Áno, chcelo by to nejakú jej knihu, možno práve túto. :D


  ...dúfam, že to prečítaš všetko = najmä, že si to užiješ. Ono o to ide, užívať si knihu, to je mi prednejšie a nedokážem si predstaviť, že by som až toľko kníh...e-e-e. Tá škola musí u teba buď figurovať iba ako kamufláž, vďaka ktorej ťa ešte nevyrazili na rohožku, pred domom alebo si osoba na spôsob Wonderwoman a niečo mi tajíš inak nechápem, že máš nervy takto si naložiť. xD

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 8D črepiny sú aj o duchoch aj o reinkarnácii...
   Ja som pri Tolkienovi skeptická, ale skúsim 8)

   8D no so školou je to ťažké 8D teraz ma čaká už len 1 skúška, na ktorú sa mienim učiť poriadne, ale až keď budem mať termín 8D po večeroch čítať stíham v klude 8) dnes som kludne mohla dočítať Črepiny duší, ale zlákala ma filmová francúzska komediálna séria Taxi, takže tam trávim teraz čas 8D ja mám tento týždeň napr. školu iba v pondelok (teda už som mala), kedy nám prídu učitelia, takže času by aj bolo, len niekedy tá chuť do niečoho ma obchádza 8D tento semester som na tom so skúškami zle, ale vždy sa nájde niekto, kto je na tom ešte horšie a to trávi čas niečím zbytočnejším než ja, pretože no knihy nie sú zbytočné 8P takže aspoň mierna útecha 8D

   Odstrániť