sobota 3. augusta 2013

On my wishlist #52


Sobotné meme z Book Chick City. Cieľom je uverejnit knihy, ktoré by sme si chceli prečítať alebo mať na poličke doma. Či už to budú knihy staršie, novinky alebo tie, ktoré ešte len vyjdú.


Pre dnešné meme som vybrala mnou strašne chcenú knihu: Jamie Baker #2 - More Than Jamie Baker
Názov: Jamie Baker #2 - More Than Jamie Baker
Autor: Kelly Oram

Anotácia: Jamie Baker, the only girl in the world with superpowers, has now accepted who she is and learned to control her power. Not to mention she has the best boyfriend on the planet. Life is finally looking good. But the day she witnesses an accident and decides not to save the guy out of fear of being exposed, she realizes that simply being Jamie Baker isn't enough. After seeing Jamie so wrecked with guilt, the ever-helpful Ryan Miller decides it's time to make all of his fantasies about turning his girlfriend into an honest-to-goodness superhero become a reality.
Of course, coming up with a decent Super Name and fending off all of Ryan's attempts to get her into spandex aren't the only problems Jamie faces. The more her alter ego starts to make headlines, the harder it becomes for Jamie to hide her extracurricular activities from her best friend, the government, radical scientists, and the mysterious new guy who is determined to steal her from her boyfriend.


Prečo táto kniha?
1. diel tejto série sa mi veľmi páčil. Bola to moja 1. anglicky prečítaná knižka 8_) Autorka píše pútavo a skvele a ja sa neviem dočkať 2. dielu, ktorý vychádza v januári 2014, kde sa dozviem, ako pokračuje život blesky ovládajúcej teenagerky a jej super sweet chlapca 8P I love superheroes!


E_V_E   

7 komentárov:

 1. No, mě osobně se tedy moc obálka nelíbí ale jak se říká „nesuď knihu podle obalu“ :). Ale i tak, je v angličtině tak to s mou zásobou asi do překladu nějak nepadá v úvahu.. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Obálka 1. dielu je lepšia, taká bordovo ružová 8P ale táto viac korešponduje s obsahom, keďže hl. hrdinka má zeleno-čierne vlasy 8)

   Odstrániť
 2. Ta obálka je super :) - zbožňuji zelenou :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja práve hľadám anglické knižky, ktoré by ma zaujali a ktoré by nemali mať takú ťažkú angličtinu...a prvý diel tejto série vyzerá super!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Toto je naozaj jednoduchá angličtina, jedine odporúčam 8)

   Odstrániť