On my wishlist #8Sobotné meme z Book Chick City. Cieľom je uverejnit knihy, ktoré by sme si chceli prečítať alebo mať na poličke doma. Či už to budú knihy staršie, novinky alebo tie, ktoré ešte len vyjdú.

Tohto meme sa zúčastňujem ôsmy krát.

Pre dnešné meme som vybrala mnou strašne chcenú knihu: Čarodejníkov synovecNázov: Kroniky Narnie - Čarodejníkov synovec (#1)
Autor: C. S. Lewis

Anotácia: Je tisíc príbehov Narnie, prečítajte si prvý… Zlý londýnsky čarodejník Andrew úskokom pošle svojho synovca na prieskum do iného sveta, kam sa on sám neodváži. Synovec Digory spolu s priateľkou Polly v ňom objavia miesto, odkiaľ sa dá vchádzať do bezpočtu iných svetov. Hneď prvý, ktorý navštívia, však nevyzerá prívetivo. Je celý mŕtvy a všetko sa v ňom rozpadá. Napoly nechtiac v ňom oživia kráľovnú Jádis, ktorá pred vekmi zabila všetko živé vo svojej krajine špeciálnou kliatbou a chce sa dostať niekam inam. Prinúti ich zobrať ju do Londýna.

Prečo táto kniha?
Je to jediný diel z narnijskej série, ktorý ešte nemám prečítaný!!! 8D Je to presne začiatok všetkého a ja tú knihu neviem nikde zohnať! Kúpiť si ju však nechcem, lebo mám na wishliste dôležitejšie knižky 8D ale nikdy na túto časť nezabudnem, raz si ju aj tak prečítam! 8P


E_V_E   

Komentáre

Zverejnenie komentára