Šílenství obálek #35

Autorkou meme je Zuzzi.

Úlohou je, v ľubovoľný deň v týždni, vytvoriť príspevok, kde vyfotíte a porovnáte obálky dvoch a viacerých kníh z jednej série.

Dnešné porovnávanie sa bude týkať série Sukuba...Mám všetky časti série! 8_) Ten pocit je úžasný a aj keď fakt nemám rada osoby a hlavy na obálkach, kúpe tejto série som neodolala!
Páčia sa mi farby na 1., 2. a 3. diely, kde sú také krajšie a výraznejšie. Na 4., 5. a 6. diely sú viac v popredí tie slečny a nepríde mi tam na tom teda nič zaujímavé.
Najkrajšia modelka je na 1. dieli, mám pocit, že na iných dieloch buď vymenili kompletne celú modelku alebo len vlasy (?), ale akurát na 3ke mi ešte príde modelka super s tým odhaleným chrbátom a na 2ke a 5ke majú pekné šaty 8)
Páči sa mi aj rozmiestnenie názvu, ktorý je menší a mena autorky, ktoré je naopak väčšie. Nevadí mi ani menší popis bielym písmom. Kamošky si po prečítaní tej 1 vety hneď vedeli predstaviť, o čom asi kniha je 8)


1. miesto: 1. diel
2. miesto: 3. diel
3. miesto: 2. diel
4. miesto: 5. diel
5. miesto: 4. diel
6. miesto: 6. diel


Ktorá obálka sa najviac lúbi vám?


E_V_E

Komentáre

  1. Obálky se Sukuby se mně vždycky strašně líbili - i když její originální jsou hezčí. Bohužel mám ale jen první díl. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nejvíc se mi líbí asi obálka druhého dílu :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Vyzerajú super, toto si raz musím prečítať :D

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára