What happened? - JANUÁR


Čo sa stalo na blogu za uplynulý mesiac?


JANUÁR


Tento mesiac som získala dosť veľa kníh, čomu sa veľmi teším! Aj som prečítala niekoľko knižiek, napísala recenzie, venovala sa nielen skúškam, ale aj osobnému životu a samozrejme blogu 8) Teší ma to a dúfam, že teraz, keď už v škole začína zase obyčajný semester bez skúšok, budem mať zase viac času na čítanie vo vlaku a na prednáškach... 8D
Získala som 2 neplatené stáže, čo ma veľmi teší a chcem sa im aj relevantne venovať. Jedno súvisí s online marketingom a propagáciou a druhé s mojimi organizačnými schopnosťami. Takisto sa musím ešte venovať nášmu školskému projektu v podobe druhého webu a ešte tomuto samozrejme 8) Teším sa a prijímam výzvy.
Takisto som si dala záväzok, že sa budem počas semestra priebežne učiť, aby som mala všetky skúšky, pretože teraz mi niektoré nevyšli a to len pridáva stres a zmätok. Musím si to rozvrhnúť inak. Ešte teraz si to ospravedlním, lebo moja chorľavosť a chodenie denne do BA a ten iný školský režim boli pre mňa takou novinkou, že mi to spôsobilo priveľké fyzické aj psychické vyčerpanie. Ale už som si zvykla a aj sa teším naspäť do školy a dúfam, že budem mať nejaké zaujímavé predmety 8) Len si to musím normálne naplánovať a rozdeliť úlohy, keďže som si nabrala na seba aj tie stáže a všeobecne si o sebe myslím, že sa nevenujem dostatočne štúdiu natoľko, aby som z toho aj niečo mala. Len mechanicky chodiť do školy a polku prednášky nepočúvať nie je produktívne a nič mi to ani nedá. Takže dúfam, že ma teraz zaujmú učitelia trochu viac 8D V rozvrhu nám dali na piatok voľno, takže aj to sa mi veľmi hodí. Som zvedavá, aký bude tento ďalší polrok.

P.S.: Dostala som veľa pozitívnych reakcií na nový vzhľad blogu. Veľmi sa teším, že sa vám páči! Zmena je život a tak sa treba posúvať ďalej aj v inovovaní a dizajne 8)


Recenzie
Archiv #2: Dveře do prázdnoty
Moje sladké 16. storočie #2: Príbeh dvoch storočí
Krásna katastrofa #1

Meme
Šílenství obálek #42

Projekty
-


Tento mesiac som do svojej knižnice získala...

vianočný darček, ktorý musel ísť na reklamáciu, tak došiel len teraz

výhra u Sue

výmena cez FB

nákup cez bazos.sk

výmena cez bazos.sk

darčeky od priateľov k narodeninám


Máte tieto knižky? Aký máte na ne názor? 8)


E_V_E

Komentáre

 1. Nám dali voľno na stredu aj na piatok, za čo som fakt rada, ale všetko nám natrieskali na štvrtok, to budem mať prednášky a semináre od pol ôsmej do šiestej večer :/ asi tam umriem od únavy, mi to pripadá ako na externom štúdiu alebo čo :D aj tam majú len jeden alebo dva dni vyučko, len cez víkendy :D
  Kokos a inak mne sa tiež tie knihy nejako hromadia, ale je to tento rok biedy, zatiaľ som žiadnu nedočítala a okrem pozerania seriál som asi nič iné poriadne nerobila.
  BTW, už som nám rezervovala lístky na nedeľu na Jupiter, bude to až o 19:30, nevadí? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teším sa na film 8)
   No nám sa hádam ten rozvrh ešte poupravuje aby sme mali ešte jeden deň voľno, to by bolo naj 8)

   Odstrániť
 2. Vlci z Mercy Falls v angličtine! :O Prudko závidím, tie vydania sú nádherné a zbožňujem štýl písania Meggie Stiefvater. Inak tú modrú tašku z martinusu mám aj ja a neviem si ju vynachváliť, je pevná a perfektne sa v nej nosia knihy z knižnice :D
  Veľmi pekne si to vymyslela s tými kartami v podobe obrázkov, nabudúce keď budem robiť dizajn sa ti asi ozvem, lebo máš super nápady :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dokonca som si ich zohnala zadarmo! 8D tiež sa mi veľmi páčia. mám aj sk verzie 8D
   Ďakujeeem 8) snažila som sa.

   Odstrániť
 3. Naozaj veľa dobrých knižiek. :) Na Tieňom pobozkanú by som sa už aj ja chcela dostať, len si ju musím objednať. :)
  A ten design je naozaj pekoe !

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som čítala celé VA, len si to teraz dodatočne zbieram v tejto krásne sk verzii 8)
   Ďakujem 8)

   Odstrániť
 4. Ježiškove husličky Drozdajka ♥ ...omfg! :)
  Presne táto mi chýba do trojice. :)
  You are so lucky!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som sa veľmi potešila, keď som ich dostala 8) mala som veľkú trilogiu 3v1, ale po týchto zvlášť som túžila 8)

   Odstrániť
 5. Máš toho dosť na čítanie :P .. len 8 z nich som čítala

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tie knihy z tašky sú úžasné, ani by som nepovedala, že sa ich tam zmestí toľko. :D :) A takisto séria od M. Stiefvater v tom vydaní je viac než nádherná. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani ja som si nemyslela, že sa ich tam toľko zmestí 8D

   Odstrániť
 7. Gratuluji k novám knihám :) A přeji hodně štěstí, aby příští zkouškové vyšlo lépe :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jej, skvelé prírastky.:) Držím palce so školou, hádam sa ti podarí si teda všetko lepšie rozvrhnúť.:) Ten voľný piatok musí byť super.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára